za 24 mei 19:00 - 20:45
Hoge Ogen: Talentlab
©Marion Visser

Hoge Ogen: Talentlab

Maak kennis met de nieuwe generatie theatermakers tijdens het Hoge Ogen Festival. Acht talenten presenteren korte, persoonlijke voorstellingen vol urgentie, lef en verbeeldingskracht.

Binnen Talentlab hebben dit seizoen acht veelbelovende theatermakers nieuwe stappen gezet in hun artistieke route. Door middel van lessen in dramaturgie, spel, scenario, vormgeving, regie en stemgebruik – in samenwerking met ArtEZ en de AHK – hebben zij zich verder ontwikkeld als allround theater creative. Iedere deelnemer heeft een unieke stem en een eigen, urgent verhaal. 

In de lessen hebben zij geleerd om dat verhaal en hun stijl te vervlechten tot een korte presentatie. Het resultaat daarvan is te zien tijdens het Hoge Ogen Festival. Verwacht indrukwekkende voorstellingen van een nieuwe generatie makers over thema’s als kwetsbaarheid, vriendschap, zelfliefde, schoonheidsidealen en intergenerationele dynamiek.

Ontdek meer

Programma

Hoge Ogen 2025 van woensdag 22 t/m zaterdag 25 mei in Bijlmer Parktheater

📅 woensdag 22 mei – 20:00 uur
Dil Mein – Devika Chotoe
Een spirituele, beeldende performance over innerlijke conflicten, koloniale echo’s en bevrijding.

📅 Donderdag 23 mei – 20:00 uur
Metamorphosis – Dizzi Geetha
Een muzikale solo over adoptie, identiteit en (ont)hechting, verweven met visuals en Sri Lankaanse invloeden.

📅 Vrijdag 24 mei – 20:00 uur
Talentlab Presentaties – Diverse makers
Acht nieuwe theatermakers presenteren korte performances over thema’s als vriendschap, zelfliefde en intergenerationaliteit.

📅 Zaterdag 25 mei – 20:00 uur
Double Bill: WIP Lab & And Then – IID Company
Afstudeertraject voor jonge dansers met rauwe bewegingstaal en een duet over balans, confrontatie en verbinding.

Talentlab is mede mogelijk gemaakt door het Fonds voor Cultuurparticipatie. Het Fonds voor cultuurparticipatie stimuleert het meedoen aan cultuur. Meer info: www.cultuurparticipatie.nl

Bekijk onze thema's