Bijlmer Boekt! Kersteditie

Wat me niet breekt

Talent On The Move

Decemberdagen

Swazoom Live

B-Boy

Stones Have Laws

Talentlab

talentlab

Je passie delen. En verder komen. Wij weten wat er speelt binnen de community in Amsterdam Zuidoost. We brengen je in contact met andere makers en talenten. Om te sparren, samen te werken of een gezelschap te vormen. Talentlab begeleidt je en maakt je wegwijs in de kunstsector.

Lees meer

Verhuur

Wij geven jou de ruimte

Agenda

Filter op maand
Alle maanden Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December
Filter op Genre

Sat 7 Dec 2019 20:00

Mon 9 Dec 2019 19:30

Wed 11 Dec 2019 20:00

Thu 12 Dec 2019 19:30

  • B-Boy

    Maas theater en dans

    Theaterzaal

    Uitverkocht

Fri 13 Dec 2019 20:00

Sat 14 Dec 2019 10:00

Sat 14 Dec 2019 13:00

Sun 15 Dec 2019 15:00

Mon 16 Dec 2019 13:00

Tue 17 Dec 2019 20:00

Thu 19 Dec 2019 20:00

Sat 21 Dec 2019 18:00

Fri 17 Jan 2020 19:30

Fri 24 Jan 2020 20:00

Sat 25 Jan 2020 20:00

Sun 26 Jan 2020 11:00

Sat 1 Feb 2020 20:00

Sun 2 Feb 2020 15:00

Thu 6 Feb 2020 20:00

Tue 18 Feb 2020 15:00

Wed 19 Feb 2020 15:00

Thu 20 Feb 2020 15:00

Sat 22 Feb 2020 20:00

Sun 23 Feb 2020 15:00

Tue 25 Feb 2020 20:00

Sat 29 Feb 2020 20:00

Sat 7 Mar 2020 20:00

Sun 8 Mar 2020 11:00

Sat 14 Mar 2020 20:00

Sun 15 Mar 2020 16:30

Fri 3 Apr 2020 20:00

Sat 4 Apr 2020 20:00

Thu 9 Apr 2020 20:00

Sun 19 Apr 2020 11:00

Fri 24 Apr 2020 20:00

Sat 25 Apr 2020 20:00

Tue 28 Apr 2020 10:00

Tue 28 Apr 2020 11:30

Wed 29 Apr 2020 15:00

Thu 30 Apr 2020 15:00

Tue 12 May 2020 20:00

Fri 15 May 2020 20:00

Thu 21 May 2020 20:00

Fri 22 May 2020 20:00

Sat 23 May 2020 20:00

Thu 28 May 2020 20:00

  • Redi Kapje

    met Clifton Braam, Glenn Huisden en Daniëlle Dorder

    Theaterzaal

Fri 29 May 2020 20:00

  • Redi Kapje

    met Clifton Braam, Glenn Huisden en Daniëlle Dorder

    Theaterzaal