text

Alle voorstellingen en activiteiten zijn t/m 31 mei geannuleerd

Lees meer

JTSZO Zomerfestival: Family Affairs

Kijk nu Langs het Muzikale Verhalenland online!

Doe je mee?

We Are On The Move: Eindpresentatie

Taal van de Goden

JTSZO Zomerfestival: Denk je?

Talent

talentlab

Je passie delen. En verder komen. Wij weten wat er speelt binnen de community in Amsterdam Zuidoost. We brengen je in contact met andere makers en talenten. Om te sparren, samen te werken of een gezelschap te vormen. Bijlmer Parktheater begeleidt je en maakt je wegwijs in de kunstsector.

Lees meer

Verhuur

Wij geven jou de ruimte

Agenda

Filter op maand
Alle maanden Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December
Filter op Genre

Sun 31 May 2020 15:00

Fri 12 Jun 2020 20:00

Sat 13 Jun 2020 20:00

Sun 14 Jun 2020 20:00

Sat 20 Jun 2020 17:00

Thu 15 Oct 2020 20:00

Sat 24 Oct 2020 20:00

  • AMPUKU

    Untold & Black Harmony

    Theaterzaal

    Uitverkocht

Thu 12 Nov 2020 20:00

Fri 13 Nov 2020 20:00

Sat 14 Nov 2020 20:00

  • AMPUKU

    Untold & Black Harmony

    Theaterzaal

    Uitverkocht